jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۲۸۲۰۰   ۱۳ مرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

تیم پانیونیوس این روزها تمرینات سنگین آماده‌سازی پیش‌فصل خود را دنبال می‌کند.

کریم انصاری‌فرد و مسعود شجاعی، دو ملی‌پوش ایرانی پانیونیوس آمادگی مضاعفی در تمرینات آماده‌سازی از خود نشان می‌دهند و به‌نظر می‌رسد جایگاه مهمی در تفکرات مارینوس اوزونیدیس در فصل جدید سوپر لیگ یونان خواهند داشت.

انصاری‌فرد از ارکان اصلی موفقیت تیم پانیونیوس در فصل گذشته سوپر لیگ یونان بود و سبب‌ساز صعود تیمش به لیگ اروپا شد، هر چند یوفا به‌خاطر شکایت باشگاه ایانینا، یاران انصاری‌فرد را از شرکت در این رقابت‌ها محروم کرد.

مسعود شجاعی نیز در ده روز گذشته حضور مؤثری در تمرینات پانیونیوس داشته است و رسانه‌های ورزشی یونان نیز از کیفیت بالای این ملی‌پوش ایرانی خبر داده‌اند.

این تیم امروز در سومین بازی تدارکاتی پیش‌فصل روبه‌روی تیم دسته اولی لاریسا قرار می‌گیرد و دیداری نیز با تیم سوپرلیگی آستراس برگزار خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدت‌هاست این ستون منتظر است؛ چشم انتظار تولد و به دنیا آمدن. قصه از مرثیه شروع شد. یلی، فرهیخته‌ای، فحلی دستش از دنیا کوتاه شده بود. چند خطی به یادش ادای دین کردم. چند روز بعد بزرگ دیگری پرکشید. باز باید می‌نوشتم.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر