jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۲۷۲۳۵   ۱۱ مرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

آریا نسیمی‌شاد که پس از اعلام نامش توسط فدراسیون جهانی شنا در استخر 9 دی مجموعه ورزشی شیرودی تهران زیرنظر خشایار حضرتی شنا می‌کرد، پس از چند جلسه تمرین به تشخیص کادر فنی به مشهد رفت تا ضمن پیگیری تمرینات مهیای سفر به ریو شود. آریا همراه با کاروان ورزشی ایران رأس ساعت 5 چهارشنبه تهران را به مقصد ریو ترک می‌کند.

رستمی: رکورد دنیا را در تمرین زده‌ام

کیانوش رستمی وزنه‌بردار المپیکی در پاسخ به این پرسش که المپیک ریو را چطور می‌بینی و‌ فکر می‌کنی بتوانی نتیجه‌ای را که دلت می‌خواهد بگیری، می‌گوید: علاوه بر فشار زیاد و سختی تمرینات، فشارهای روانی زیادی را در این مدت برای رسیدن به المپیک تحمل کردم و باید بهترین نتیجه را بگیریم. سعی می‌کنم با کسب مدالی خوشرنگ در المپیک پاسخ تمام انتقادات را بدهم. در تمرینات وزنه 220 کیلوگرم را بالای سر برده‌ام و رکورد دنیا را نیز شکسته‌ام. اکنون نیز در المپیک نفر اول دسته 85 کیلوگرم هستم، اما همه چیز به عملکردم در روز مسابقه‌ها بستگی دارد و قابل پیش‌بینی نیست.

سه‌شنبه؛ تصمیم نهایی برای یزدانی

دکتر محمد بنی‌جمالی، دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی درباره آخرین وضعیت پزشکی رضا یزدانی کشتی‌گیر 97 کیلو پیش از بازی‌های ریو می‌گوید: پس ارزیابی نه‌چندان رضایت‌بخش اعضای کمیته از وضعیت آسیب‌دیدگی رضا یزدانی به لحاظ پزشکی، کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد چند روز فرصت خواسته تا گزارش نهایی خود را به کمیته مذکور ارائه دهد تا هرچه زودتر در این مورد خاص تصمیم‌گیری شود. قرار است سه شنبه آخرین تصمیم درباره یزدانی گرفته شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر