jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۲۴۳۵۷ ۰۲ مرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

برنامه «هفت» این روزها با شکل و شمایل بهتری دارد روی آنتن می‌رود و سینماگران بیشتری با افخمی و تیمش همکاری می‌کنند؛ از آییش و فخیم‌زاده تا مهدی هاشمی و سیروس مقدم و محسن طنابنده و این ‌بار هم مهران مدیری و مسعود ده‌نمکی.

حضور مدیری از آن جهت جذابیت داشت که او چندی پیش بحثی در مورد برنامه‌اش با مسعود فراستی داشت و حالا حضور او در هفت را می‌توان نوعی آشتی‌کنان آنها به حساب آورد.

هفت در سری جدیدش از برخی بخش‌ها مانند بررسی یک فیلم از سینمای کلاسیک کاسته است و تلاش کرده تا بخش‌های جذاب‌تری مانند میزگردهای موضوعی را در برنامه بگنجاند.

حذف بخش «هفت نما» هم از جمله تغییرات جدید برنامه بوده است؛ بخشی که حواشی زیادی برای این برنامه به‌وجود می‌آورد و رابطه بسیاری را با برنامه کمرنگ کرده بود.

باید دید با حضور بسیاری از بزرگان سینما در برنامه هفت آیا این برنامه خواهد توانست از بابت میزان مخاطب، تنه به تنه «نود» بزند یا نه.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر