واکنش وزارت اقتصاد به یک جریان سازی خبری

دستوری برای انتشار فیش های حقوقی صادر نشده است

وزارت امور اقتصاد و دارایی روز پنجشنبه در اطلاعیه ای اعلام کرد: هیچ دستوری در خصوص انتشار فیش های حقوقی مدیران سابق این وزارتخانه صادر نشده است.
کد خبر: ۹۲۴۱۷۴
دستوری برای انتشار فیش های حقوقی صادر نشده است

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، اطلاعیه وزارت امور اقتصاد و دارایی پس از آن صادر شد که در روزهای گذشته اخباری در خصوص دستور وزارت اقتصاد برای انتشار فیش های حقوقی مدیران وزارت امور اقتصاد و دارایی در دوره ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد منتشر شد.

در اطلاعیه وزارت امور اقتصاد و دارایی آمده است: این گونه اقدامات و رفتارها در شان دولت تدبیر و امید نیست و در سیاست های وزارت امور اقتصاد و دارایی نیز جایی ندارد.

وزارت امور اقتصاد و دارایی در این اطلاعیه نوشت: خبر منتشر شده صحت ندارد و هیج دستور کتبی و شفاهی برای انتشار فیش های حقوقی دولت قبل از سوی هیچ یک از بخش های وزارت امور اقتصاد و دارایی به دستگاه های تابعه ابلاغ نشده است.

در این اطلاعیه آمده است: البته در مواردی وزارت امور اقتصاد و دارایی درخواست ارسال اطلاعات دستمزدها را از دستگاه های تابع داشته است که این اقدام صرفا در پی درخواست دستگاه های نظارتی بوده و هیچ دلیل دیگری نداشته است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
جانبازو بازنشسته
-
۰۱:۰۳ - ۰۱ مرداد ۱۳۹۵
۰
۰
گر در دولت گذشته چنین حقوق هایی پرداخت می شده باید این دولت جلویش را می گرفت و به عنوان یك كار خوب به مردم گزارش می داد نه اینكه حقوق های نجومی را 300 برابر افزایش دهد و حالا هم بعید نیست كه این دولت تدبیر و امید دستور انتشار فیش های مدیران سابق را داده باشد به هر حال اگرهم بوده چنین حقوق هایی در دولت قبل او هم مقصر است و باید جواب پس دهد و این ضعف ارگانهای نظارتی را می رساند خدا به داد این ملت برسد

نیازمندی ها