وزیر نفت در بخش نامه‌ای را برای پرداخت حداکثر حقوق به معاونین خود ابلاغ کرد که براین اساس حد اکثر پرداختی در منطقه شمال باید 19 میلیون تومان باشد.
کد خبر: ۹۲۳۰۳۱
بخشنامه زنگنه برای پرداخت حقوق کارکنان/ حداکثر دریافتی نفتی ها 19 میلیون

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فارس، پس از فروکش کردن نسبی بحث فیش‌های حقوقی نجومی و پیگیری های صورت گرفته توسط سازمان بازرسی کل کشور وزیر نفت به منظور انضباط مالی در صنعت نفت اخیرا بخشنامه ای را برای دریافتی مدیران صنعت نفت به صورت فوری به چهار شرکت اصلی ابلاغ کرد.

در این بخشنامه آمده است:«نظر به اینکه ممکن است مصوبه قانونی در خصوص تعیین سقف پرداخت حقوق و مزایای ماهانه با اندکی تاخیر در این ماه ابلاغ شود لذا سقف های زیر به صورت موقت و علی الحساب جهت پرداخت حقوق تیر ماه ابلاغ می گردد که پس از دریافت مصوبه قانونی نهایی حقوق مرداد بر اساس مصوبه نهایی پرداخت خواهد شد.»

این گزارش حاکی است براساس این بخش نامه سقف حقوق پرداختی به کارکنان در شمال 19 میلیون تومان و در جنوب- با احتساب 30 درصد کار در شرایط سخت- 24 میلیون 700 هزار تومان است.

همچنین در این بخشنامه آمده است این میزان دریافتی شامل حقوق، مزایای مستمر و غیر مستمر به هر عنوان پس از کسر مالیات و کسورات قانونی دیگر است.

در این بخشنامه گفته شده است این ابلاغیه باید بدون هیچ استثنایی در صنعت نفت اجرایی شود.

این گزارش حاکی است اخیرا فهرست‌هایی از دریافت حقوق های نجومی در صنعت نفت منتشر شده است که نشان می داد در این بخش حقوق ها از 30 میلیون تومان فراتر رفته بود.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۹
هموطن
-
۱۱:۳۹ - ۲۸ تير ۱۳۹۵
۰
۰
چقدر كم !!!!!!!!!!!
معلم
-
۱۱:۴۱ - ۲۸ تير ۱۳۹۵
۰
۰
آقای فانی وزیرمحترم آموزش وپرورش از خواب بیدار شو
كارگر مفلوك
-
۱۱:۵۳ - ۲۸ تير ۱۳۹۵
۰
۰
كاش یك قانونی برای حقوق های نجومی منفی هم می گذاشتند !!! لیسانس خدمات آموزشی دانشگاه با 29 سال سابقه 1500 حقوق حكم كارگری .
بی نام
-
۱۲:۰۳ - ۲۸ تير ۱۳۹۵
۰
۰
این ارقام تازه برای كاركنانه !!!!! پس مدیران اش چی
معترض
-
۱۲:۳۰ - ۲۸ تير ۱۳۹۵
۰
۰
پس عدالت كجاست چرا یه كارمند شركت نفت كه هم سابقه و هم مدرك منه باید بدون اضافه كار با تعطیلی پنج شنبه های شركت نفت حداقل حقوقش بدون مزایا و سایر امكانات 3 میلیون باشه اونوقت ما با فول اضافه كار و تمام طول هفته سر كار بودن به مرز دو میلیونم نرسه چرا ؟ اونوقت میگن بانكیا زیاد میگیرن
ارش
-
۰۸:۵۱ - ۳۱ تير ۱۳۹۵
وقتی شما وامهیای میلیلردی میگرین حقوق بالا لازم ندارین. اقای بانكی
جانبازو بازنشسته
-
۱۳:۴۵ - ۲۸ تير ۱۳۹۵
۰
۰
ما بازنشستگان نیروهای مسلح نسبت به پرداخت حقوق های نجومی شدیدا" اعنراض داریم و از دولت می خواهیم نسبت افزایش حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح اقدام نماید
رعیت
-
۰۸:۵۴ - ۳۱ تير ۱۳۹۵
۰
۰
اقای شیخ الوزرا سقف حقوقی خودتم اعلام بكن. ارباب؟
آرش
-
۲۳:۵۵ - ۲۲ مرداد ۱۳۹۵
۰
۰
لطفا در مورد حقوق و خدمات رفاهی نجومی و منحصر بفرد كاركنان شركت نفت ، گاز ، حفاری و سایر مجموعه های وزرات نفت ( 5 میلیون تومان تا 30 میلیون تومان + خدمات رفاهی ویژه ) كه تاكنون به اطلاع مردم نرسیده و نیز فرار مالیاتی برخی از وكلا و فوتبالیستها و پزشكان با درآمد میلیاردی گزارش تهیه كنید

نیازمندی ها