jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۱۸۵۶۶   ۱۳ تير ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

وحید طالب‌لو را همه فوتبالدوستان ایرانی می‌شناسند. فردی که عشق به استقلال را در عمل ثابت کرد. او سال‌ها برای استقلال بازی کرد و هر سال حاضر شد با رقمی پایینتر از سال قبل با این تیم پرطرفدار تمدید کند.

اما نتیجه عشق و وفاداری او به استقلال این شد که او را در لیست مازاد قرار دادند تا بدون تیم بماند. او فصل قبل گزینه جدی دروازه‌بانی پرسپولیس بود و به پیشنهاد نجومی سرخ‌ها پاسخ منفی داد تا چارچوب دروازه، پاشنه آشیل پرسپولیس شود و این تیم به قهرمانی نرسد. استقلال، پاسخ خوبی به عشق طالب‌لو نداد. شاید همین دلیل بزرگ باعث شد مهدی هاشمی‌نسب به طارمی پیغام دهد که فقط به فکر پول باش! در فوتبال حرفه‌ای که بازیکن از وضعیت سلامت خود در بازی بعد هم خبردار نیست، وفاداری چگونه تعبیر و تفسیر می‌شود؟ الان چه کسی از وضعیت زندگی پیشکسوتان پرسپولیس و استقلال خبر دارد؟ مگر مجتبی محرمی بهترین بازیکن پرسپولیس نبود؟ او الان چگونه زندگی می‌کند؟ همین مهدی طارمی که آماج بدترین ناسزاها قرار گرفته، هدیه خود (اتومبیل) را به محرمی داد. اکنون با این بی‌مهری آشکاری که نسبت به وضعیت معیشت قدیمی‌های فوتبال داریم، چرا طارمی را با چوب می‌زنیم؟ او خواسته از روزهای رونق و فوتبال خود برای جمع کردن پول استفاده کند تا در روزهای بازنشستگی دستش پیش این و آن دراز نباشد. بعضی از پیشکسوتان پرسپولیس که این روزها طارمی را مورد انتقاد قرار دادند، وضعشان بسیار عالی است. آنها که می‌دانند پول در زندگی امروز چه اهمیتی دارد، دیگر چرا انتقاد می‌کنند؟

امید توفیقی

گروه ورزشش

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر