jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۱۷۹۲۴ ۱۰ تير ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رهبر معظم انقلاب از تولید تواشیح اسماءالحسنی که قبل از اذان مغرب از شبکه تهران پخش می‌شود، قدردانی کردند.

به گزارش روابطعمومی شبکه تهران این نماهنگ با همکاری سازمان قرآن و عترت بسیج سپاه محمد رسولالله(ص) و به مناسبت ماه مبارک رمضان تولید شده و هدف آن ارائه یک اثر معنوی در فضایی تازه بوده است. در این نماهنگ فضاهایی از صدر اسلام تا امروز بازسازی شده و گروه تواشیح در این فضاها اسماءالحسنی را اجرا میکنند.

اجرای این تواشیح را گروه 63 نفری سازمان قرآن و عترت بسیج سپاه محمد رسولالله(ص)، برعهده داشته و تهیهکنندگی آن برعهده واحد تولید شبکه تهران بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر