jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۱۳۹۱۳   ۲۷ خرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

ازکیل لاوتزی، ستاره گلزن تیم ملی فوتبال آرژانتین پس از درخشش در بازی بامداد دیروز گفت: آرژانتین برای جشن قهرمانی لحظه‌شماری می‌کند.

ما از ابتدا هم برای قهرمانی مصمم بودیم و اکنون هم ثابت کرده‌ایم حتی یک قدم هم خیال عقب‌نشینی نداریم. از این که در تیم ملی هستم خوشحالم و از این که به اعتماد مربی تیم پاسخ مثبتی داده و درخشیده‌ام خوشحال‌تر.

سانچس: ترسی از مکزیک نداریم

آلکسیس سانچس، بازیکن کلیدی تیم ملی فوتبال شیلی گفت: صعود تیم به یک چهارم نهایی را به مردم کشورم تبریک می‌گویم، اما باید تاکید کنم ما هیچ ترسی از مکزیک نداریم. هر حریفی در مرحله حذفی مقابل ما قرار بگیرد با او سخت مبارزه خواهیم کرد. سانچس درباره باشگاه فصل بعد خود گفت: تمرکز ما روی تورنمنت است و فعلا به شیلی فکر می‌کنم؛ اما وکیلم سرگرم مذاکره با چند مشتری جدی و رسمی است که از او خواسته‌ام حتی نتیجه مذاکراتش را هم به من منتقل نکند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عراق خواهان تعادل سیاسی است

عراق خواهان تعادل سیاسی است

با توجه به شرایط خاص و ویژه‌ای که در آن آقای مصطفی الکاظمی به‌عنوان نخست‌ وزیر عراق انتخاب شد، باید به این نکته توجه داشت که وی به‌عنوان بالانس کننده میان نیروهای مؤثر در کشور عراق مطرح است.

ویروس در جهش است

ویروس در جهش است

این روزها بحث درباره جهش‌ های ویروس داغ است؛ دیروز نایب‌ رئیس‌ مجلس از شواهد تایید نشده‌ای گفت که از جهش ویروس ایرانی در قزوین حکایت دارد، پس از او رئیس روابط‌ عمومی وزارت بهداشت نیز به این موضوع پرداخت و گفت تاکنون افزون بر ۷۰ جهش در ایران شناسایی شده که البته هیچ‌ کدام تغییر معناداری در رفتار ویروس ایجاد نکرده و اطلاق واریانت (گونه) جدید به آنها درست نیست.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر