Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
اقتصادی عمومی کد خبر: ۹۰۸۸۷۱ ۰۹ خرداد ۱۳۹۵  |  ۱۴:۴۶

پای مدیران سابق شهر جدید پردیس در میان است

مطالبه پول از واحدهای تحویل شده مسکن مهر پردیس

علی‌رغم گذشت چند سال از تحویل واحدهای فاز ۳ مسکن مهر پردیس شرکت عمران شهر جدید پردیس با این عنوان که برای نصب اطفاء حریق و درب های ضد سرقت متقاضیان این واحدها را بدهکار تلقی و از آنها طلب میلیونی کرده است.

مطالبه پول از واحدهای تحویل شده مسکن مهر پردیس

به گزارش جام جم آنلاین ، فاز 3 مسکن مهر شهر جدید پردیس که سالهاست کار تحویل آنها آغاز شده است، به تازگی شرکت عمران پردیس از متقاضیانی که در این واحدها ساکن شده‌اند خواسته است که بابت نصب درب های ضد سرقت و اطفاء حریق که جزء 17 بند ابلاغی مربوط به مدیر عاملی مهدی هدایت است پرداخت کنند و چنانچه این مبالغ پرداخت نشود تنظیم و صدور سند برای واحدهای آنها انجام نمی شود.

در ابلاغیه جدید به متقاضیان آمده است که برای صدور سند باید مبالغی پرداخت کنید، وگرنه صدور سند انجام نمی‌شود.

خبرنگار فارس، جهت کسب اطلاع بیشتر با یکی از اعضای هیأت مدیره شرکت عمران پردیس تماس گرفته و این عضو هیأت مدیره با تأیید دریافت این مبالغ و این مطلب گفت: در زمان مدیرعامل سابق شهر جدید پردیس (مهدی هدایت) ابلاغیه 17 بندی به پیمانکاران ارائه شد که براساس آن ابلاغیه در حال دریافت این مبالغ که جزو خدمات اضافی مثل اطفاء حریق و نصب درب‌های ضدحریق است در حال عمل کردن به آن هستیم.

وی افزود: به هر حال این یک تصمیم کلان است که در دوره مدیرعاملی مهدی هدایت صورت گرفته است و به پیمانکاران ابلاغ شده است، بنابراین فعلاً برای پیشبرد کار از منابع داخلی شرکت هزینه می‌کنیم تا در زمان تنظیم سند این مبالغ که برای متقاضیان متفاوت است از متقاضیان دریافت شود.

به گفته وی، چنانچه متقاضی برگه تسویه‌حساب به او تحویل شد، ما خود را نسبت به امضای صورت‌گرفته از سوی مسئولان شهر جدید پردیس مسئول می‌دانیم و باید آن را اعمال کنیم.

برخی متقاضیان مسکن مهر فاز 3 در تماس با خبرگزاری اعلام می‌کنند که در زمان تحویل واحدهای مسکونی در پایین برگه‌های بند «پ» قرارداد آنها امضای واحد مالی مبنی بر نداشتن بدهی درج شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر