jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۹۰۶۵۴۶ ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۶:۴۶

مفتی وهابی سعودی که همواره با اظهارنظرهای عجیب مورد تمسخر کاربران شبکه های اجتماعی قرار می گیرد این بار مدعی شده است که عربستان مانع حضور ایرانی ها در مراسم حج نشده و این ایران است که قوانین مربوط به حج را رد کرده است.

عربستان مانع حضور حجاج ایرانی در مراسم حج نیست!

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روزنامه عکاظ؛ عبدالعزیز آل شیخ طی اظهاراتی بی اساس مدعی شد: دولت ایران از 30 سال گذشته رویکرد بدی نسبت به مراسم حج داشته است.

او با ادعای اینکه ایران حوادثی را در طول مراسم حج به وجود آورده است در اظهار نظری عجیب مدعی شد: عربستان مانع حضور ایرانی ها در مراسم حج نشده است.

مفتی وهابی سعودی در ادامه گزافه گویی هایش اظهار داشت: دولت عربستان برای مراسم حج قوانین را تصویب کرده که تمامی کشورهای اسلامی با آن موفقت کردند اما ایران آن را رد کرده است.

در حالی مفتی وهابی سعودی این ادعاها را مطرح می کند که رئیس سازمان حج و زیارت پیشتر در سخنانی گفت: عربستان حاضر نیست درباره امنیت زائران ایرانی و عدم برخوردهای تحقیر آمیز با ایرانیان تضمین دهد.

منبع:میزان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
عاطفه
-
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۲/۳۱
مفتی توهم میزنی......
۰
۰
احمد از تهران
-
۱۷:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۲/۳۱
مفتی وهابی كور و كودن مثل اجداد خبیثت شدی ...
۰
۰
mehdi
-
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۲/۳۱
مفتی وهابی عربستان رو انگار داره مسخ میشه از بس كه بر پیكره اسلام ضربه زدن.


لطفا نظر بنده رو درج بفرمایید :/
۰
۰

یادداشت

بیشتر
آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر