jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۶۳۶۰ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

تیم ملی ایران شب دهم خرداد، تهران را ترک می‌کند و راهی مقدونیه می‌شود. هرکس از این پرواز جا بماند، اردوی ایران را از دست می‌دهد.

در واقع این هشداری به ملی پوشان ذوب آهن و استقلال است. اگر این بازیکنان نتوانند خود را بموقع به اردوی ایران برسانند، قطعا از تیم ملی خط می‌خورند.

کارلوس کی‌روش، سرمربی ایران هم در این زمینه هشدارهای لازم را به بازیکنان این دو تیم داد. پیش بینی‌ها این است که خسرو حیدری، شهباززاده و امید ابراهیمی از استقلال و کاوه رضایی و تبریزی از ذوب آهن از جمله بازیکنانی باشند که شانس حضور در تیم ملی را دارند. کی‌روش می‌گوید: متاسفانه بار دیگر برنامه‌ای را که ما ماه‌ها قبل اعلام کردیم با باشگاه‌ها تداخل پیدا کرده است. برگزاری فینال جام حذفی تاثیراتی را در کار تیم ملی خواهد گذاشت. این بازیکنان فرصت حضور در تیم ملی را نخواهند داشت و به ضرر خودشان و تیم ملی خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر