jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۶۳۵۸ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

تکذیب مذاکره با پرسپولیس

قوچان‌نژاد در راه بازگشت به هلند

شایعه تمایل باشگاه پرسپولیس برای جذب رضا قوچان‌نژاد در حالی طی روزهای گذشته دهان به دهان می‌چرخد که گفته می‌شود این لژیونر تمایل به حضور در لیگ ایران نداشته و قصد بازگشت به هلند را دارد.

قوچان‌نژاد که از سال 2014 در چارلتون حضور داشت، قراردادش با این تیم پایان یافته و به همین دلیل شایعاتی درباره احتمال حضور او در فوتبال ایران منتشر شده است. در این میان پرسپولیسی‌ها که در سال‌های گذشته نیز به قوچان‌نژاد پیشنهاد داده بودند، گفته می‌شود دوباره با این بازیکن وارد مذاکره شده‌اند. نکته‌ای که مدیر برنامه‌های این بازیکن رد کرد و گفت: پرسپولیس هیچ تماسی با این بازیکن نداشته و اگر هم قرار است مذاکره‌ای صورت بگیرد، قطعا با من تماس گرفته می‌شود که این اتفاق رخ نداده است. پرسپولیس تیم بزرگ و خوبی است، اما مذاکره قوچان‌نژاد با این باشگاه صحت ندارد.

«قوچان‌نژاد قصدی برای حضور در فوتبال ایران ندارد»، فاضلی با بیان این جمله درباره بحث مذاکره قوچان‌نژاد با چند تیم اروپایی از جمله هیرنوین گفت: بهتر است اسمی از تیمی نیاوریم. همان‌طور که گفتم با دو تیم اروپایی در حال مذاکره هستیم و هر وقت همه‌چیز قطعی شد، به‌صورت رسمی نام تیم بعدی قوچان‌نژاد اعلام خواهد شد.

از تیم‌های توئنته، اوترخت، هیرنوین و NEC نایمخن که در لیگ دسته اول فوتبال هلند حضور دارند به عنوان تیم‌های خواهان رضا قوچان‌نژاد نام برده می‌شود که البته هیرنوین بیشترین علاقه را برای جذب قوچان‌نژاد دارد تا بازیکن سابق خود را که از سال 2005 تا 2009 در این باشگاه عضویت داشت، به خدمت بگیرد.

از طرفی زمزمه‌هایی هم درباره احتمال حضور این بازیکن در فوتبال آمریکا و MLS به گوش می‌رسد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر