jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۹۰۶۱۰۴ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۲:۵۹

مدیر تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل در نشست خبری با رسانه‌های گروهی در حمایت از حضور کی‌روش در تیم ملی ایران گفت که تیم‌های رقیب ما همواره از مربیان خارجی بزرگ استفاده می‌کنند.

پیروانی: هیچ‌گاه برای تیم ملی شرط نگذاشتم

به گزارش جام جم ورزشی ، افشین پیروانی درباره اینکه آیا پس از استعفا از حضور در سمت مدیر تیم‌ملی، قصد ادامه همکاری دارد یا نه؟ گفت: اگر استعفا داده بودم به این دلیل بود که چون با کی‌روش آمده بودم به لحاظ اخلاقی با رفتن او باید از تیم می‌رفتم. من قراردادی نداشتم ولی تعهد داشتم. من به عنوان نماینده ایرانی ها با کی روش دست "یا علی" داده بودم و کار قشنگی نبود اگر کار را رها می‌کردم. من هیچ‌گاه برای تیم ملی شرط نگذاشتم و اگر در آن مقطع من و کی روش استعفا دادیم برای کمبودها بود.

مدیر تیم‌ملی فوتبال ادامه داد: من سه نکته را بگویم و امیدوارم به کسی بر نخورد. اول اینکه تیم‌های رقیب ما از مربیان بزرگی استفاده می‌کنند. شاید به برخی مربیان ما بر بخورد ولی ببینید که چین و قطر از مربیان بزرگی استفاده کرده‌اند و با برنامه ریزی و سرمایه گذاری به دنبال پیشرفت هستند. من بازیکن بوده‌ام و می‌دانم اگر در چمن خوب کار بکنید، بازی شما فرق می‌کند. از طرفی بازیکنان بزرگ خارجی هم موثر هستند. حضور آنها در سایر بازیکنان اثر گذار است. اگر من یک روز استعفا دادم برای این بوده که به تیم ملی توجه کنند. تیم ملی نیاز به حمایت دارد. نمی شود بدون امکانات کاری کرد. بیایید دست به دست هم بدهیم، باشگاه‌ها بیایند همکاری کنند.

پیروانی اضافه کرد: جام جهانی ما از 2016 آغاز می شود و ما مثل فرانسه و ... نیستیم که همیشه جام جهانی برویم. ما ایرانیم و یکی در میان جام جهانی رفته‌ایم. بیایید حمایت کنیم از کی‌روش و تیم ملی تا به جام جهانی برویم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر