jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۸۹۶ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

پسر دانشجو با معرفی خود به عنوان فردی پولدار، دختران دانشگاه را به بهانه دوستی فریب داده و از آنها کلاهبرداری می‌کرد.

به گزارش جام‌جم، روزهای پایانی هفته گذشته دختر دانشجویی همراه خانواده‌اش با حضور در پلیس فتای استان خراسان رضوی از پسر دانشجویی به اتهام کلاهبرداری شکایت کرد.

شاکی به افسر بازجو گفت: چهار ماه قبل در مقابل دانشگاه با درخواست پسر 24ساله که در رشته ادبیات دانشگاهمان درس می‌خواند، سوار خودرویش شدم تا مرا به خانه‌مان برساند. در میان راه او گفت پدرش پولدار است، اما علاقه‌ای به ثروت وی ندارد و می‌خواهد روی پای خودش بایستد. بعد از آن چند بار دیگر همدیگر را ملاقات کردیم و ارتباط دوستی‌مان تلگرامی و در دانشگاه ادامه یافت. وی اضافه کرد: در ادامه ارتباطمان، او به من ابراز علاقه کرد. یک روز هم گفت خودرویش خراب شده و نیاز به پول دارد که پنج میلیون تومان به وی قرض دادم. هفته گذشته نیز هنگام گفت‌وگوی تلفنی و تلگرامی با من، عنوان کرد دچار مشکلات مالی شده و نمی‌خواهد به پدرش التماس کند و پول بگیرد. برای این‌که به او کمک کنم، قرار شد ده میلیون تومان وام بگیرم و به او بدهم. در جریان کارهای بانکی این وام بودم که خانواده‌ام متوجه ماجرا شدند و در ادامه درباره پسر جوان تحقیق کردند که معلوم شد او خانواده پولداری ندارد و فقط می‌خواسته با فریب دادن من، کلاهبرداری کند.

همزمان با شکایت این دختر جوان، پسر شیاد تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و دو روز پیش دستگیر شد. ماموران در بازرسی از خانه وی، گوشی تلفن همراهی به دست آوردندکه در بازبینی از آن معلوم شد این پسر علاوه بر شاکی پرونده، با بیش از 40 دختر دانشجوی دیگر هم ارتباط داشته است. در بازجویی از متهم، وی اعتراف کرده بود خانواده پولداری ندارد و در خانواده‌ای پرجمعیت در جنوب شهر بزرگ شده است. حتی برای این‌که هزینه تحصیلش در رشته ادبیات را فراهم کند، با فریب دختران به عناوین مختلف از آنها کلاهبرداری کرده است.

سـرهنــگ جــواد جهانشیری، رئیس پلیس فتای استان خراسان رضوی در این‌باره گفت: متهم با قرار قانونی روانه زندان شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر