jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۸۴۲ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

آنجلینا جولی، بازیگر و کارگردان آمریکایی که برای شرکت در نشستی درباره بحران مهاجرت در لندن حضور دارد، از سیاست‌های کشورش در این‌باره اظهار ناامیدی کرد.

آن طور که مهر می‌نویسد، جولی روز دوشنبه گفت از پاسخ آمریکا به بحران مهاجرت جهانی، دلسرد شده است. او بویژه بر پاسخ دونالد ترامپ، نامزد احتمالی جمهوریخواهان به این مساله تاکید و از آن ابراز ناامیدی کرد. این بازیگر و سفیر ویژه سازمان ملل در امور مهاجران گفت او نگران این است که کشورها به طور فزاینده‌ای به جای یافتن راه‌حل‌های مشترک برای مقابله با چالش مهاجران، به اتخاذ سیاست‌هایی روی‌ آورند که پاسخی بی‌عملانه به جای پاسخی فعال در برابر این بحران است. جولی با اشاره به پیشنهاد دونالد ترامپ به جداسازی مسلمانان آمریکا و توقیف موقت همه مسلمانان در بدو ورود به آمریکا این مسائل را مطرح کرد. جولی به نقاط مختلف جهان سفر کرده است تا از حقوق مهاجران دفاع کند. او در یکی دو سال اخیر بیش از هر چیز برای کمک به مهاجران سوری تلاش کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر