jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۵۵۱ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

خبرهای رسیده از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال حکایت از آن دارد که مهدی رحمتی سه جلسه از سوی این کمیته محروم شده است. رحمتی در بازی استقلال و تراکتورسازی با امیر قلعه‌نویی درگیر شد و طبق گزارش ناظران فدراسیون، باعث تحریک تماشاگران این تیم شد. البته رحمتی اعتقاد دارد که اول شروع‌کننده سرمربی تراکتورسازی بود و او در واقع واکنش نشان داد.

قلعه‌نویی در همان اوایل بازی به داور اعتراض کرد که چرا رحمتی وقت تلف می‌کند و همین اعتراض‌ها، باعث درگیری لفظی بین دو طرف شد. گویا کمیته انضباطی در تصمیم‌گیری فقط مهدی رحمتی را محروم کرده که این مساله با اعتراض استقلالی‌ها روبه‌رو شده است.

منابع موثق خبری فاش کردند در حکم اولیه کمیته انضباطی، رحمتی سه جلسه محروم شده است، اما استقلالی‌ها خیلی زود از این حکم باخبر شدند. با آن‌که مهدی تاج رئیس جدید فدراسیون فوتبال پای برگه محرومیت را امضا کرده، اما فدراسیون فوتبال قصد دارد پس از بازگشت اسدی از مکزیک، حکم را به امضای دبیر کل برساند و سپس آن را اعلام کند. شاید حکم محرومیت مهدی دوشنبه یا سه‌شنبه به صورت رسمی اعلام شود.

استقلالی‌ها قصد دارند از تعللی که در صدور رای به وجود آمده، استفاده لازم را ببرند و اقداماتی انجام دهند. حالا خبرهای تازه‌تری هم از فدراسیون رسیده، مبنی بر این‌که پس از بررسی دوباره رای، امکان کاسته شدن از محرومیت رحمتی وجود دارد. یک منبع خبر فاش کرد شاید محرومیت این بازیکن از سه جلسه به یک جلسه برسد. اما حتی اگر محرومیت مهدی یک جلسه باشد، او به طور قطع فینال حذفی را از دست خواهد داد. مهم نیست که رحمتی در بازی لیگ برتر دچار بی‌انضباطی شده است زیرا این محرومیت به گفته کارشناسان شامل بازی‌های جام حذفی هم می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر