jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۵۰۹ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

کشف اجساد یک مرد جوان همراه پسر 17 ساله در شهرستان چرداول، کار آگاهان جنایی را با معمای پیچیده‌ای رو‌به‌رو کرد.

صادق پرواسیده، دادستان انقلاب و عمومی چرداول در این باره گفت: عصر یکشنبه ماموران پلیس آگاهی شهرستان چرداول در تماس مردمی در جریان کشف جسد دو مرد در حد فاصل شهر شباب و روستای جوبشله قرارگرفتند. ماموران با حضور در آنجا و آغاز تحقیقات متوجه شدند دو مرد از اهالی شباب هستند و یک نفر آنها متاهل و 30 ساله و دیگری پسری 17ساله است.

سرهنگ علیرضا گوهری، رئیس پلیس آگاهی استان ایلام در این باره گفت: مرد جوان و پسر 17 ساله با هم نسبت فامیلی داشته که برای انجام کاری خانه‌شان را ترک کرده بودند. آنها قبل از مرگ با خانواده‌هایشان تماس تلفنی داشته‌اند. بعد از آن دیگر خبری از آنها نشده تا این‌که اجساد سوخته این دو نفر توسط مردم کشف می‌شود. تحقیقات پلیس جنایی برای رازگشایی از این پرونده ادامه دارد./ باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر