jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۴۶۶ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مراسم تجلیل از ایثارگران و جانبازان صداوسیما روز گذشته با حضور رئیس جدید سازمان، برخی معاونان و مدیران رسانه و جانشین بسیج مستضعفین در مرکز همایش‌های بین‌المللی رسانه ملی برگزار شد.

به گزارش جام‌جم، سردار سرتیپ علی فضلی جانشین بسیج مستضعفین در این مراسم با تبریک انتصاب رئیس جدید صداوسیما گفت: جانبازان و ایثارگران رسانه ملی از سرمایه‌های گرانقدر این سازمان هستند و دکتر علی عسکری هم از یادگاران سا‌ل‌های ایثار و دفاع مقدس است.

در ادامه، دکتر علی‌اصغر جعفری رئیس مرکز سرمایه انسانی با بیان این‌که جانبازان انقلاب معنای واقعی آیه «السابقون السابقون»‌اند، گفت: مفتخر هستیم که در خانواده بزرگ رسانه ملی بالغ بر 4000 ایثارگر، 1100 جانباز و 16 هزار نیروی بسیجی حضور دارند؛ جانبازانی که حتی روی ویلچر و به صورت تمام وقت و بدون چشمداشتی، به امور جاری رسانه ملی می‌پردازند.

وی همکاران رسانه ملی را افسران جنگ نرم توصیف کرد وگفت: امروز، روز خطر است و تعدد و تکثر رسانه‌های بیگانه را شاهد هستیم. مردان جنگ دیروز باید در صحنه جنگ نرم امروز هم حضور فعال داشته باشند. باید در جهت تقویت رسانه ملی تلاش کرد و قطعا رسانه ملی در این برهه مسئول است. امروز دوران تاثیرگذاری رسانه‌هاست و دشمن از همه ظرفیت خود در این زمینه بهره می‌برد. در ادامه، معاون امور مجلس و استان‌های صداوسیما هم با قدردانی از مقام جانبازان، گفت: بیش از این‌که رسانه ملی بخواهد از مقام ایثارگران و جانبازان تجلیل کند، نیازمند وجود این عزیزان است.

سیدرمضان موسوی‌مقدم افزود: حضور جانبازان و ایثارگران در بخش‌های مختلف سازمان یک ضرورت و نعمت است؛ زیرا فرهنگ ایثار، کار و تلاش خالصانه را در کالبد سازمان می‌دمند و الگوی اخلاقی برای کارکنان رسانه هستند.

وی گفت: تجلیل از جانباز، تجلیل از یک فرهنگ است؛ فرهنگی که نیاز ضروری جامعه و جوان امروز ماست. هر جا که فرهنگ ایثار و اخلاص وجود داشته، میزان کیفی و کمی کارها و فعالیت‌ها هم بیشتر بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر