jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۴۱۴ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

حسن معجونی از نام‌های برجسته تئاتر است و کارهای موفق فراوانی را به عنوان کارگردان روی صحنه برده و در نمایش‌ها و نقش‌های خوبی هم بازی کرده است، اما او در بازی‌های اندک تلویزیونی و سینمایی‌اش هم همواره حضور قابل قبول و دوست‌داشتنی داشته است.

قصه‌ها، برف روی کاج‌ها، اشباح، شمعدونی و مسافران برخی از آثار قابل اشاره اوست. این هنرمند بتازگی بازی در فیلم «بی‌نامی» را به پایان برده؛ فیلمی که در آن با باران کوثری همبازی بوده است. آن‌طور که ایسنا گزارش کرده، معجونی درخصوص این کار گفت: بتازگی در فیلم «بی‌نامی» کار علیرضا صمدی بازی داشتم که یک فیلم اولی و درباره یک مرد مردد است. این سومین همکاری معجونی و کوثری است. آنها پیش از این در نمایش‌های «کوارتت» و «در میان ابرها» با هم همبازی بوده‌اند. آنها فیلم مشترک قصه‌ها را هم در کارنامه دارند که البته صحنه و سکانس مشترکی نداشتند. معجونی درباره بازی‌اش در فیلم یک کارگردان فیلم اولی توضیح داد: در این چند ساله جوانان حاضر در گروه «هنر و تجربه» قدری ثابت کرده‌اند که حرف برای گفتن دارند. بویژه کسی که تازه وارد سینما می‌شود و اولین فیلم خود را می‌سازد، می‌خواهد خود را ثابت کند و معمولا هم چنین کارگردان‌های جوانی انرژی‌های خوبی دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر