jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۹۰۵۲۸۵ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۵:۳۰

ژانر وحشت سینما با «موج سوم» نوع تازه ای از ترس و وحشت را تجربه می کند. فیلم های ژانر زامبی، با این فیلم وارد دنیا و مرحله تازه ای می شوند.

«موج سوم» زامبی ها جلوی دوربین سینما

به گزارش جام جم آنلاین ، داستان این درام دلهره آور و ترسناک در آینده ای دور اتفاق می افتد، که توانسته از یک جنگ ویرانگر جهانی جان سالم به درببرد.

الن پیج بازیگر جوان نامزد دریافت جایزه اسکار، نقش اصلی «موج سوم» را بازی می کند. دیوید فرین کارگردان فیلم است و آن را براساس فیلم نامه ای از خودش می سازد.

خط محوری داستان «موج سوم» در قاره اروپا و در زمانی رخ می دهد که این قاره، تجربه جنگ با زامبی ها را پشت سرگذاشته و هنوز با اپیدمی مربوط به آن ها در حال نبرد است.

پخش یک ویروس مرگبار، زندگی مردم قاره را برای شش سال با مشکلات زیادی روبرو کرده است. این ویروس باعث تبدیل شدن بسیاری از آدم ها به هیولاهای زامبی گونه شده است.

در چنین حال و هوایی، دانشمندان موفق به کشف دارویی برای درمان نسل بشر شده اند. اما جامعه بشری به دو دسته و قطب تقسیم شده است.

در یک سو، آدم هایی قرار دارند که قبلا واکسینه شده اند و حالا دست به اقدامات خطرناکی می زنند. در سوی دیگر، کسانی قرار دارند که هیچ وقت به ویروس خطرناک مبتلا نشده اند.

در پس زمینه چنین داستانی است که جامعه شاهد ظهور گروه های تروریستی است. الن پیج در داستان فیلم، دکتر دانشمندی است که باید حال و روز جامعه را به شکل درست اولیه اش برگرداند.

سازندگان فیلم عقیده دارند با آن، موج تازه ای در ژانر تولید فیلم های زامبی به راه می اندازند و این ژانر را وارد فضا و دنیای تازه ای می کنند.

به نوشته هالیوود ریپورتر، کلید فیلم برداری «موج سوم» اواخر فصل تابستان سال جاری میلادی، در لوکیشن های استودیوی قدیمی انگلیسی پاین وود زده می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر