jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۹۰۵۲۰۴ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۸:۴۴

سره نا و قهرمانی باز هم به هم پیوند خوردند. این دختر از قهرمانی خسته نمی شود.

سلفی ملکه تنیس دنیا پس از یک قهرمانی دیگر +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، بانوی شماره یک و بی رقیب تنیس دنیا باز هم قهرمانی دیگری در تنیس به دست آورد تا باز هم دست نیافتنی تر شود. این تنیسور آمریکایی دیروز بعدازظهر در فینال تنیس اوپن ایتالیا مقابل هموطن خود مدیسون کیز قرار گرفت.

در مسابقه ای که 1 ساعت و 45 دقیقه طول کشید سرنا ویلیامز نفر اول رده بندی تنیس زنان جهان موفق شد با نتیجه 2-0 مدیسون کیز را شکست دهد تا علاوه بر قهرمانی 1000 امتیاز دیگر به امتیازات خود در رده بندی جهانی اضافه کند. ویلیلامز در این مسابقه با نتایج 7-5 و 6-3 در برابر مدیسون کیز 21 ساله پیروز شد.

این برای چهارمین بار است که ویلیامز قهرمان مسابقات تنیس اوپن ایتالیا می شود. ویلیامز پیش از این در سال های 2002، 2013 و 2014 در این مسابقات قهرمان شده بود.

ویلیامز پس از قهرمانی در این رقابت ها اظهار داشت که قهرمانی به او آرامش می دهد.

این تنیسور 34 ساله به عنوان برترین تنیسور زن تاریخ شناخته می شود.

سلفی گرفتن او با جام و البته افتادن این جام از دستش سوژه عکاسان شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر