jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۹۰۵۱۹۲   ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۵۳

دبیر کل حزب الله لبنان گفت در مقابله با اسرائیل و تروریسم اگر فرهنگ فداکاری و ایثار شهدای مقاومت نبود هیچگونه امنیتی در اینجا وجود نداشت.

قدردانی نصرالله از سیاست ایران در مبارزه با تروریسم

به گزارش تلویزیون المیادین، سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله در دیدار با امیرعبداللهیان معاون وزیر خارجه ایران گفت: ما از سیاست ایران در مبارزه و تروریسم و کمک به ایجاد راه حل های سیاسی برای بحران های منطقه استقبال می کنیم.

وی افزود: طرف هایی که بر راه حل های امنیتی و نظامی برای بحران های منطقه تاکید می کنند عاملان اصلی تشدید تروریسم هستند.

دبیر کل حزب الله تاکید کرد: در مقابله با اسرائیل و تروریسم اگر نبود فرهنگ فداکاری و ایثار شهدای مقاومت، هیچگونه امنیتی در اینجا وجود نداشت.

سید حسن نصر الله افزود: باید بیداری و هوشیاری خود را در قبال تحرکات اسرائیل حفظ کنیم.

وی خاطرنشان کرد: ما تلاش هر کس را برای ایجاد تفرقه میان مسلمانان محکوم می کنیم.

دبیر کل حزب الله گفت: تلاش های تکفیری ها در سوریه و عراق برای گسترش هرج و مرج در کشورهای اسلامی با سیاست های اسرائیل مرتبط است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر