jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۱۴۲ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

هواداران باشگاه انتخاب کردند:

آزمون؛ محبوب‌ترین بازیکن فصل‌ روستوف

درخشش سردار آزمون در لیگ روسیه باعث شده تا این مهاجم 21 ساله و ایرانی محبوبیت بسیاری میان هواداران روستوف به‌دست آورد.

هواداران این باشگاه روسی در نظرسنجی که باشگاه ترتیب داده بود، به سردار آزمون رای دادند تا او با اختلاف عنوان محبوب‌ترین بازیکن را کسب کند. آزمون به همین دلیل در مراسمی که باشگاه ترتیب داده بود شرکت کرد، به هواداران امضا داد و با آنها عکس یادگاری گرفت.

آزمون در طول این مراسم که حدود دو ساعت طول کشید، دقایقی نیز برای هواداران صحبت کرد و به آنها امیدواری داد تا روستوف قهرمان لیگ روسیه شود.

هواداران از آزمون می‌خواستند تا فصل آینده نیز در این تیم بماند و روستوف را در لیگ روسیه و لیگ‌های اروپایی همراهی کند. در آخر هم او جایزه‌اش را دریافت کرد. مجسمه‌ای که تصویر یک فوتبالیست روی آن نقش بسته بود.

بی‌شک انتخاب آزمون به‌عنوان محبوب‌ترین بازیکن روستوف، آن هم پس از یک فصل بازی و بالاتر از بازیکنان روسی و قدیمی این تیم می‌تواند موفقیتی بزرگ برای این مهاجم 21 ساله باشد. مهاجمی که در روسیه شایعه شده به لیگ‌های معتبرتر می‌رود و پیراهن باشگاه‌های بزرگ اروپایی را بر تن می‌کند. اتفاقی که با توجه به درخشش آزمون طی هفته‌های اخر به هیچ وجه دور از دسترس نخواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر