jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۱۳۹ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: ساختمان کمیته امداد در سوهانک 1000 میلیارد تومان قیمت‌گذاری کارشناسی شده است و وزارت علوم و تحقیقات خریدار این ساختمان است.

به‌گزارش فارس، پرویز فتاح در حاشیه بازدید خبرنگاران از ساختمان جدید کمیته امام خمینی(ره) در جمع خبرنگاران درباره نحوه نقل مکان کمیته امام از سوهانک به ساختمان میدان آزادی گفت: بنده و هیات امنای کمیته امداد، بیش از دو هفته است که در ساختمان جدید واقع در میدان آزادی مستقر شده‌ایم و تمامی ملاقات‌ها نیز در این ساختمان انجام می‌شود.

فتاح درباره نحوه فروش ساختمان سوهانک اظهار کرد: مشتری‌های زیادی ازسوی دولت و بخش خصوصی برای خرید ساختمان سوهانک اقدام کردند و آخرین مذاکراتی که به نتیجه رسیده است، با وزارت علوم و تحقیقات است و در هیات دولت نیز فروش ساختمان سوهانک مطرح شده و مشکلی در این خصوص نخواهیم داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر