jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۰۷۴ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

دزدان سریالی خانه‌ها وقتی با مقاومت زن صاحبخانه رو‌به‌رو شدند، او را با ضربه‌های چاقو تا یک قدمی مرگ بردند.

به گزارش جام‌جم، در آخرین روزهای فروردین امسال مردی با حضور در پلیس آگاهی زنجان از دستبرد به خانه‌اش در یکی از مجتمع ‌های مسکونی خبر داد. تحقیقات پلیس نشان می‌داد که درورودی آپارتمان تخریب شده و طلا، پول و کارت‌های عابربانک به همراه رمزش به سرقت رفته است .

همزمان با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری سارقان فراری ادامه داشت تا این‌که چند روز بعد از این ماجرا خانواده‌ای با پلیس تماس گرفته و از دستبرد خونین سارقان به خانه‌شان خبردادند. ماموران با حضور در این خانه مشاهده کردند زن صاحبخانه با ضربه‌های چاقو بشدت زخمی شده و کف اتاق افتاده است. او به بیمارستان منتقل شد که چند روز بعد به طور معجزه‌آسایی زنده ماند.

ماموران به تحقیق از وی پرداختندکه معلوم شد او زمانی که به خانه آمده متوجه حضور سارقان شده است. سپس با سارقان درگیر شده که توسط یکی از آنها زخمی شده و تا یک قدمی مرگ پیش رفته است. در ادامه افراد دیگری نیز با حضور در پلیس آگاهی شکایت‌های مشابهی درباره سرقت خانه‌هایشان مطرح کردند.

سرانجام روزهای پایانی هفته گذشته یکی از سارقان فراری در باغی در اطراف زنجان شناسایی و دستگیر شد .

سرهنگ جعفر رحمتی، رئیس پلیس آگاهی استان زنجان در این باره گفت: دزد سابقه‌دار در بازجویی‌ها اعتراف کرد با همدستی سه نفر از دوستانش به خانه‌ها در شهر زنجان و استان‌های تهران و البرز دستبرد زده است.

وی اضافه کرد: با اعتراف متهم، دو روز پیش سه همدست فراری او در استان تهران دستگیر شدند. این افراد هم در بازجویی‌ها به سرقت‌های سریالی اعتراف کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر