jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۰۳۲ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

گروهی از جمهوریخواهان برجسته آمریکا در تلاشند در مخالفت با دونالد ترامپ نامزد احتمالی این حزب در انتخابات ریاست‌جمهوری، نامزد دیگری را برای جذب آرای جمهوریخواهان میانه‌رو معرفی کنند.

به گزارش پرس تی‌وی و به نقل از واشنگتن پست، این گروه به ریاست میت رامنی نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال 2012 آمریکا و فرماندار پیشین ایالت ماساچوست رهبری می‌شود. این گزارش به نقل از چندین جمهوریخواه که در این گفت‌وگوها شرکت داشتند، افشا کرده است این گروه در نظر دارد با جذب کمک‌ها، معرفی نامزدی احتمالی را به عنوان یک نماینده مستقل در انتخابات ریاست‌جمهوری بررسی کند. این گزارش می‌افزاید پس از آن‌که ترامپ در انتخابات مقدماتی جمهوریخواهان بی‌رقیب ماند، تلاش‌ها برای ممانعت از پیروزی وی در انتخابات ریاست‌جمهوری تشدید یافته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر