jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۹۹۳ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

روزبه نعمت‌اللهی، خواننده موسیقی پاپ در سالن همایش‌های برج میلاد روی صحنه رفت و در این اجرا قطعه‌ای را برای خلیج فارس خواند.

این خواننده که قیمت بلیت کنسرت‌هایش از دیگر خواننده‌ها گران‌تر است، بخش پایانی کنسرتش را به اجرای دو قطعه «خلیج‌فارس» و «ایران خاک دلیران» اختصاص داد. حاضران در سالن هم به احترام ایران و خلیج‌فارس هنگام اجرای این قطعات ایستادند. آن‌طور که مهر می‌نویسد، خلیج‌فارس، با همراهی مردم و بدون اجرای ارکستر خوانده شد. در اجرای این کنسرت نعمت‌اللهی کمتر با مخاطبان صحبت می‌کرد و ترجیح می‌داد به جای حرف زدن با مردم، ترانه‌های بیشتری را برایشان اجرا کند و فقط به ابراز احساسات آنها پاسخ دهد تا جایی که در اجرای شب گذشته نزدیک به 20 ترانه محبوبش را برای مخاطبان اجرا کرد. «سایه سپیدار»، «هجرانی» و «نفس کشیدن» دیگر ترانه‌هایی بود که روزبه نعمت‌اللهی اجرا کرد که «نفس کشیدن» با استقبال بیشتر مخاطبان همراه بود و حضار در سالن میلاد هنگام اجرا، نعمت‌اللهی را همراهی می‌کردند. آزاده صمدی، بهاره رهنما و سام درخشانی هم در این اجرا حضور داشتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر