jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۹۰۴۹۰۹ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۳:۵۸

معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی اعلام کرد

جزئیات افزایش حقوق و کمکهای جانبی بازنشستگان

۶

معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی ضمن اعلام جزییات افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: حداقل ۱۵۰ هزار تومان از طریق کمکهای جانبی به حقوق بازنشستگان اضافه می شود.

جزئیات افزایش حقوق و کمکهای جانبی بازنشستگان

به گزارش جام جم آنلاین، محمدحسن زدا گفتگو با مهر در مورد افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی افزود: میزان افزایش حقوق بازنشستگان فردا در هیات مدیره سازمان مشخص و پس از آن به هیات دولت اعلام می شود و بعد از تایید دولت اجرایی خواهد شد.

وی گفت: بازنشستگان مطمئن باشند که میزان افزایش حقوق آنها بالاتر از نرخ تورم اعلام شده از سوی بانک مرکزی خواهد بود و همزمان با حقوق خرداد ماه پرداخت می شود.

معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی به کمکهای جانبی به بازنشستگان در سال جاری اشاره و تاکید کرد: کمک هزینه جانبی در آیتم های مختلف مانند کمک معیشت، کمک مسکن، حق سنوات مازاد به ۲۰ سال، کمک عائله مندی، کمک هزینه اولاد و کمک هزینه همسر متکفل برای بازنشستگان در نظر گرفته شده است

به گفته وی، کمک معیشت یا خوار و بار سال گذشته ۳۵ هزار تومان بود که امسال به ۳۸ هزار و ۵۰۰ تومان افزایش یافت و همچنین کمک مسکن نیز سال گذشته ۱۵ هزار تومان بود که امسال به ۱۶ هزار و ۵۰۰ تومان رسیده است.

زدا به حق سنوات مازاد بر ۲۰ سال اشاره کرد و گفت: حق سنوات مازاد بر ۲۰ سال به ازای هر سال، سال گذشته ۵۰۰ تومان بود که امسال نیز همین مبلغ به بازنشستگان پرداخت می شود.

وی افزود: کمک عائله مندی نیز سال گذشته ۳۰ هزار و ۷۰۰ تومان بود که امسال به ۳۵ هزار تومان افزایش یافته و کمک اولاد نیز سال قبل ۶ هزار و ۲۰۰ تومان بوده که در سال جاری به ۷ هزار تومان رسیده است.

معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی گفت: کمک هزینه همسر متکفل سال ۹۴، ۱۵ هزار تومان بود که امسال به ۱۷ هزار و ۵۰۰ تومان افزایش یافته است.

زدا تاکید کرد: در مجموع با توجه به کمکهای جانبی برای هر پرونده بازنشسته حداقل ۱۵۰ هزار تومان به حقوق فرد اضافه می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
بازنشسته
-
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۶
واقعا ممنون كه كمك معیشت یا خوار و بار سال گذشته ۳۵ هزار تومان بود كه امسال به ۳۸ هزار و ۵۰۰ تومان افزایش یافت و همچنین كمك مسكن نیز سال گذشته ۱۵ هزار تومان بود كه امسال به ۱۶ هزار و ۵۰۰ تومان رسیده است. این افزایش حقوقها روسرمایه گذاری می كنیم...........
۰
۰
علی
-
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۶
خودش چقدر میگیرد
۰
۰
ك
-
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۶
ماشاالله چطور خرج كنیم این همه پول را ؟
۰
۰
احمد
-
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۶
خجالت چقدر چیز خوبی است و بعضی از آن بی بهره اند حق اولاد هر ماه 7 هزارتومان كمك هزینه مسكن هر ماه 16 هزار و پانصد تومان و ... را بعنوان موفقیت نام برده است !!!!!
۰
۰
بدبخت
-
۱۸:۳۱ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۶
ماشالاه ماشالاه بزنم به تخته خیلی پوله‎ها میگم این مسكن خرجی نداره كه اون 15-16 تومنو نگه دارین بلكه جمع شه یه وام كلانی بشه برای بعضی ها...
۰
۰
رضا
-
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۶
واقعا مسئولین تامین اجتماعی از این رقمایی كه اعلام كردن خجالت نمیكشن.من به جای مسولین آب شدم.طرف تو یه ماه 87 میلیون حقوق میگیره بعد یه بازنشسته كه عمرش پای شغلش رفته این وضع حقوقش باشه.((كمك معیشت یا خوار و بار سال گذشته ۳۵ هزار تومان بود كه امسال به ۳۸ هزار و ۵۰۰ تومان افزایش یافت.كمك مسكن نیز سال گذشته ۱۵ هزار تومان بود كه امسال به ۱۶ هزار و ۵۰۰ تومان رسیده است.زدا به حق سنوات مازاد بر ۲۰ سال اشاره كرد و گفت: حق سنوات مازاد بر ۲۰ سال به ازای هر سال، سال گذشته ۵۰۰ تومان بود كه امسال نیز همین مبلغ به بازنشستگان پرداخت می شود.كمك عائله مندی نیز سال گذشته ۳۰ هزار و ۷۰۰ تومان بود كه امسال به ۳۵ هزار تومان افزایش یافته و كمك اولاد نیز سال قبل ۶ هزار و ۲۰۰ تومان بوده كه در سال جاری به ۷ هزار تومان رسیده است.كمك هزینه همسر متكفل سال ۹۴، ۱۵ هزار تومان بود كه امسال به ۱۷ هزار و ۵۰۰ تومان افزایش یافته است).واقعا از خوندن این چند تا بند متاسف شدم كه چرا تو این كشور مجبورم زندگی كنم
۰
۰

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

خانواده امن‌ترین پایگاه دوران قرنطینه

خانواده امن‌ترین پایگاه دوران قرنطینه

خانه‌نشینی عمومی بخش زیادی از مردم در ماه‌های اسفند و فروردین، به جز برخی موارد محدود سبب ایجاد چالش‌های روانی حادی در منازل ایرانیان نشد که این موضوع بار دیگر نقش و جایگاه بالای خانواده در فرهنگ اصیل مردم ما را ثابت کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر