jamejamnashriyat
نشریات جام ورزشی بانوان کد خبر: ۹۰۴۸۶۰ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۸:۰۰

«والیبال بانوان ایران برای موفقیت در میادین بین‌المللی نیاز به تلاش مضاعف بازیکنان دارد و این موضوع رمز رسیدن به هدف‌های بزرگ است.»

مایدا چیچیچ سرمربی تیم ملی والیبال بانوان که در نشست نواب رئیس بانوان هیات‌های استانی والیبال صحبت می‌کرد، با بیان این صحبت‌ها افزود: به ایران نیامدم که جایی کسی را بگیرم یا بگویم دیگران اشتباه می‌کنند و من درست می‌گویم. آمدم چون احساس قلبی من این است که می‌توانم به والیبال بانوان ایران کمک کنم. اگر این اتفاق بیفتد از خداوند تشکر می‌کنم و تنها آرزوی من نیز موفقیت والیبال بانوان ایران است که فکر می‌کنم آرزوی همه شما نیز باشد.

وی با بیان این‌که اگر مردان نتیجه گرفتند به دلیل تلاش مضاعف بوده است، گفت: موفقیت مردان والیبال ایران تنها به دلیل امکانات نبوده است و اگر بانوان نیز بخواهند نتیجه بگیرند، باید تلاش کنند. فیلم‌های مسابقات تیم‌های ایران را نگاه کردم و با وجود این‌که در یک ست پیروز می‌شوند، اما نتیجه را واگذار می‌کنند که این موضوع نشان می‌دهد بازیکنان زن ایران اگر تا پایان مسابقه تلاش خود را ادامه دهند، موفق می‌شوند. بازیکنان باید برای تک‌تک پوئن‌ها تلاش کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر