jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۸۱۰ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

خبرنگار رزمی‌کار، دزدان خودروی خود را پس از کتک زدن ناکام گذاشت.

به گزارش جام‌جم، عصر پنجشنبه گذشته خبرنگار روزنامه جام‌جم با سوار شدن به خودروی پژوی خود به خیابان ملت رفته بود تا روکشی برای فرمان خودرویش بخرد. زمانی که خودرو را کنار خیابان پارک کرد، مردی رهگذر به او نزدیک شد. این مرد مدعی بود فروشنده روکش فرمان و صندلی است، اما وسایلش کمی جلوتر است.

این مرد به بهانه بررسی فرمان، جایش را با خبرنگار جوان عوض کرد. در همان موقع او پسر جوان را تهدید کرد و از او خواست سوئیچ خودرو را تحویلش دهد. همزمان هم مرد دیگری پشت سرش نشست و چاقویی را زیر گلویش گذاشت. خبرنگار جوان که جان خود را در خطر می‌دید، با استفاده از فنون رزمی ابتدا مردی را که پشت صندلی راننده نشسته بود، کتک زد. سارق که بشدت ترسیده بود همراه همدستش از خودرو پیاده شدند و به جدال با راننده پرداختند که خبرنگار رزمی‌کار با آنها درگیر شد و هردو را کتک زد.

دزدان که در سرقت ناکام مانده بودند، از محل فرار کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر