jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۷۸۶ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

خبرنگار رزمی‌کار، دزدان خودروی خود را پس از کتک زدن ناکام گذاشت.

به گزارش جام‌جم، عصر پنجشنبه گذشته خبرنگار روزنامه جام‌جم با سوار شدن به خودروی پژوی خود به خیابان ملت رفته بود تا روکشی برای فرمان خودرویش بخرد. زمانی که خودرو را کنار خیابان پارک کرد، مردی رهگذر به او نزدیک شد. این مرد مدعی بود فروشنده روکش فرمان و صندلی است، اما وسایلش کمی جلوتر است.

این مرد به بهانه بررسی فرمان، جایش را با خبرنگار جوان عوض کرد. در همان موقع او پسر جوان را تهدید کرد و از او خواست سوئیچ خودرو را تحویلش دهد. همزمان هم مرد دیگری پشت سرش نشست و چاقویی را زیر گلویش گذاشت. خبرنگار جوان که جان خود را در خطر می‌دید، با استفاده از فنون رزمی ابتدا مردی را که پشت صندلی راننده نشسته بود، کتک زد. سارق که بشدت ترسیده بود همراه همدستش از خودرو پیاده شدند و به جدال با راننده پرداختند که خبرنگار رزمی‌کار با آنها درگیر شد و هردو را کتک زد.

دزدان که در سرقت ناکام مانده بودند، از محل فرار کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر