jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۶۹۳ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

به‌دنبال انتشار عکس‌هایی در شبکه‌های اجتماعی از فائزه هاشمی که با یکی از رهبران زندانی جامعه بهایی دیدار کرده، دفتر آیت‌الله محمدعلی علوی‌گرگانی از مراجع عظام تقلید درباره حکم معاشرت با اعضای فرقه ضاله بهائیت در گفت‌وگو با فارس اعلام کرد: از نظر ما بهایی‌ها کافرند و معاشرت با آنها اگر موجب خدشه به دین، ایمان و اعتقادات فرد شود، حرام است والا کراهت دارد و در هر حال اصل معاشرت به نظر ما امری مذموم و ناپسند است.

این دفتر در پاسخ به سؤالی درباره حکم انتشار عکس‌های بی‌حجاب این افراد - با توجه به این‌که داخل ایران هستند - افزود: در صورتی که توسط خود آنها و در رسانه‌های عمومی یا شبکه‌های اجتماعی عمومی پخش شود، عمداً، حکم انتشار فحشا و منکرات هم دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر