jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۹۰۴۵۶۰ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۶:۰۰

وزیر دفاع اسبق آمریکا ابرازنگرانی کرد که ترامپ ممکن است درصورت انتخاب شدن به عنوان رئیس جمهوری آمریکا بمب های هسته ای این کشور را درسراسر جهان توزیع کند.

ترامپ دیوانه ممکن است بمب هسته ای توزیع کند

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه شبکه خبری العالم، لئون پانتا گفت: دونالد ترامپ نامزد حزب جمهوریخواه برای ریاست جمهوری آمریکا مواضع دیوانه واری دارد که ما را به دهه هشتاد قرن گذشته بازمی گرداند.

وی افزود: ترامپ مواضع دیوانه واری دارد که ما را به دهه هشتاد قرن گذشته بازمی گرداند. او از انزوای آمریکا و توزیع بمب ها در ژاپن و کره جنوبی صحبت می کند.

به گزارش شبکه "سی ان ان"، پانتا گفت: چالش واقعی آمریکا در تامین یک رهبری بین الملی واقعی خواهد بود و تفاوت بین هیلاری کلینتون و ترامپ در همین جا است.

وی افزود: ترامپ هر روز صحبت روز قبلش را برای تلطیف آن تغییر می دهد. این مرد باید درک کند که در جهان چه می گذرد و روند امور چگونه است و باید آماده روبرو شدن با آن باشد. این ویژگی ها در کلینتون هست. او در چنین اموری تجربه دارد؛ اما ترامپ این تجربه را ندارد. من خواهان ماجراجویی درباره آینده نیستم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

امسال در حالی در آستانه روز قدس هستیم که تمام دنیا تحت تاثیر شرایط و اتفاقات بسیاری از جمله ویروس کرونا واقع شده و این مساله تمام دنیا را تحت‌الشعاع قرار داده‌است. در عین حال مردم فلسطین به جز کرونا با ویروس دیگری نیز درگیر هستند که همان اشغالگران صهیونیستی هستند.

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

صلاح زواوی، سفیر فلسطین در ایران در یادداشتی در جام جم آنلاین به مناسبت روز قدس نوشت: مطمئن هستم ما و کل مسلمانان برای مبارزه در دشتی جمع می شوند و رود بین حیفا و فلسطین پر از خون می شود حتی خاورمیانه پر از خون می شود و بعد این دولت جعلی به اتمام می رسد .

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر