jamejamonline
سیاسی سیاست خارجی کد خبر: ۹۰۴۵۳۶ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۴:۵۷

رئیس سازمان انرژی اتمی در همایش سفرای جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور اعلام کرد که کشورمان تجاری سازی فروش آب سنگین در سطح جهانی را جا انداخته است.

تجارت آب سنگین را در بازار جهانی جا انداختیم

به گزارش جام جم آنلاین، دکتر علی اکبر صالحی، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی به عنوان دومین سخنران افتتاحیه همایش سفرای جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور با عنوان « برجام و اقتصاد مقاومتی، فرصت‌ها و ظرفیت‌ها» ضمن تشریح جزئیات فنی توافق برجام در خصوص فرصتهای بوجود آمده ناشی از توافق برجام اظهار داشت: فرآیند غنی سازی در چارچوب ظرفیت‌های علمی و منابع طبیعی کشور در حال پیشرفت است و روند پیشبرد فعالیتهای انرژی اتمی بطور طبیعی و متناسب با برنامه‌ راهبردی کشور در مسیر شفاف و مطابق با شاخص‌های بین‌المللی رو به جلو است و ما در بخش صنعتی شدن فعالیتهای اتمی کشور در حال ارتقای تکنولوژیک با ماشین آلات مدرن هستیم و در زمینه تجاری سازی نیز فروش آب سنگین را در سطح بازار جهانی جا انداخته و موقعیت کشور را در زمینه انرژی صلح‌آمیز اتمی ارتقا بخشیده‌ایم.

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان انرژی اتمی پیرامون مجموعه خدمات انرژی اتمی در ارائه خدمات پزشکی اظهار داشت: در حوزه تامین سلامت مردم برای تولید دارو و انوع دستگاه‌های پیشرفته تصویربرداری پزشکی موفقیت‌های سودمندی را با رویکرد بهره‌وری سازنده در چارچوب قاعده فایده و هزینه برای پیشرفت کشور بدست‌آورده‌ایم.

منبع:تسنیم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر