jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۳۱۳ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

آیت‌الله احمد جنتی، دبیر شورای نگهبان در مراسم سالروز ارتحال آیت‌الله‌ العظمی بهجت با بیان این‌که ولایت فقیه نعمتی برای ارکان مجلس، دولت و قوه قضاییه است خاطرنشان کرد: معنی ندارد برخی افراد با دشمن کار کرده و آنها را خوشحال کنند.

به گزارش فارس، وی با تاکید بر ضرورت تبعیت از فرمایش‌های مقام معظم رهبری یادآور شد: امروز جهالت این است که می‌خواهند ما را از مسیر روشن انبیا دور کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر