jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۳۱۱ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

خطیب جمعه تهران با تاکید بر این‌که آمریکا به قوانین بین‌المللی پایبند نیست گفت: آمریکا در مذاکرات هسته‌ای تعهد می‌دهد و همزمان آن را زیر پا می‌گذارد و پیمان‌شکنی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، آیت‌الله موحدی‌کرمانی در خطبه‌ دوم نمازجمعه تهران افزود: آمریکا مردم، زنان و کودکان را به خاک و خون می‌کشد و عذرخواهی هم نمی‌کند، آمریکا دروغگوست و اقدامات عده‌ای شرور و تروریست را که ضداسلامند به اسلام نسبت می‌دهد و اسلام هراسی و ایران هراسی به راه می‌اندازد. سخن اصلی من با آمریکاست؛ آمریکایی که مردم شناسنامه‌اش را نباید فراموش کنند. به مناسبت غارت دو میلیارد دلار پول کشورمان تصمیم گرفتم چند مدال به آمریکا بدهم، خدا کند که به گوش آمریکا برسد.

آیت‌الله موحدی‌کرمانی ادامه داد: این مدال‌هایی که به آمریکا دادیم، باید به رژیم صهیونیستی و آل‌سعود خبیث و همچنین کشورهای اروپایی هم که دنباله‌روی آنها هستند و به دیکته آمریکا عمل می‌کنند، داد.

وی عنوان کرد: بدانید آمریکا دشمن اسلام و قرآن است به این دلیل که با تمام وجود از رژیم اشغالگر قدس که دشمن سرسخت اسلام و مسلمین است، حمایت‌های مالی و تسلیحاتی می‌کند. آمریکا اسلام ستیز، شیعه ستیز و ایران ستیز است به این خاطر که ایران، ایران اسلامی است. وی خاطرنشان کرد: از تریبون نمازجمعه به دنیا و کشورها اعلام می‌کنم پول‌هایتان را از بانک‌های آمریکا بیرون بکشید، وگرنه دادگاه عالی آمریکا حکم سرقت اموالتان را صادر می‌کند. به آقای ظریف و همراهانشان می‌گویم که شما با دل و روح ظریفتان، با چه عناصر قلدری سر و کار دارید. خداوند به شما اجر دهد و شما را یاری کند که مبادا فریب این خون‌آشام را بخورید.

وی انتصاب دکتر علی‌عسکری به ریاست صدا و سیما را تبریک گفت و افزود: دستوراتی که مقام معظم رهبری در این ارتباط به مسئول قبلی دادند و فرمودند، دستورات همان‌هاست، آنها را به دقت بخوانید، دستورات دستورات ولی امر است، مساله صداوسیما بسیار مهم است، یک دانشگاه سیار است، همه دارند می‌بینند، بچه‌ها و نوجوانان تماشا می‌کنند و در روحشان و جانشان نفوذ می‌کند. آیت‌الله موحدی‌کرمانی، خطاب به رئیس جدید صدا و سیما تاکید کرد: خیلی مراقب باشید صحنه‌های مبتذل و مهیج را ارائه نکنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر