jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۹۰۴۱۰۷ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۴:۳۸

جانی دپ بازیگر امریکایی که فرانسه را به عنوان محل زندگی خود انتخاب کرده، در فیلم تازه اش «لیبرتین» با یک سوژه فرانسوی سروکار دارد.

رسوایی فرانسوی به روایت جانی دپ

به گزارش جام جم آنلاین ، این درام افشاگرانه را نباید با فیلم دیگری از همین بازیگر به همین نام اشتباه گرفت، که در سال 2005 به نمایش عمومی درآمد.

فیلم تازه دپ براساس یک ماجرای رسوایی برانگیز واقعی ساخته می شود، که در سال 2011 توجه رسانه های گروهی فرانسه و بقیه کشورهای جهان را به خود جلب کرد.

این رسوایی مربوط به دومینیک اشتراوس خان مدیر بنیاد بین المللی مونتاری است. وی از سوی یک مستخدمه هتل، متهم به توهین و اهانت شد و سر از دادگاه درآورد.

رسانه های گروهی بر روی بخش تبعیض نژادی ماجرا تمرکز کردند و مسائل پیرامون این ماجرا، اشتراوس خان را مجبور به استعفا کرد.

به نوشته هالیوود ریپورتر، جانی دپ در نقش دومینیک اشتراوس خان بازی نخواهد کرد! وی در داستان فیلم، نقش کسی را به عهده دارد که به دلیل کنجکاوی می خواهد اصل ماجرا را کشف کند.

ماریون کوتیلار بازیگر سرشناس فرانسوی هم، یکی از نقش های مهم «لیبرتین» را بازی می کند. برت راتنر سازنده کمدی اکشن «ساعت شلوغی» جکی چان، کارگردان این درام جنجالی افشاگرانه است.

او «لیبرتین» را براساس فیلم نامه ای از بن کوپیت جلوی دوربین می برد. هنوز زمانی برای شروع کار فیلم برداری فیلم تعیین نشده است.

«لیبرتین» اولین فیلمی نیست که در باره این رسوایی پرسروصدا ساخته می شود. ابل فرارا در سال 2014 فیلم «به نیویورک خوش آمدید» را برمبنای این موضوع کارگردانی کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر