jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۰۳۵ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

نمی‌توانند برای ما حاشیه درست کنند

قنبرپور: استقلال هم تبانی کرد که 4 گل خورد؟

مربی پرسپولیس از این‌که در این روزهای حساس برای تیم او حاشیه درست می‌شود، ناراحت است. مصطفی قنبرپور که سابقه بازی در پرسپولیس، سایپا و تیم ملی را در کارنامه دارد، درباره بازی‌های هفته آخر با جام‌جم صحبت کرد:

اوضاع اردوی پرسپولیس چگونه است؟

خیلی خوب. همه بچه‌ها کار خود را می‌کنند و آرزو داریم در روز آخر هم عملکردی درخشان داشته باشند. ما فصل پرفراز و نشیب و سختی را پشت سر گذاشتیم. امیدوارم بچه‌ها به حق خود برسند.

گفته شد گسترش فولاد در بازی با پرسپولیس عملکرد عادی خود را نداشت.

می‌دانم چه دوستی این بحث ها را مطرح کرد؛ اما سوال من این است هر تیمی چهار گل خورد با تیم مقابل تبانی کرده؟ یعنی استقلال هم که در آن بازی حساس دربی از پرسپولیس چهار گل خورد، با ما تبانی کرده بود؟

زیرپوستی برای استقلالی‌ها کری هم خواندید.

قصدم کری خواندن نبود. دوستانی که این بحث‌ها را مطرح می‌کنند به جای این حرف‌ها بروند به سمت فوتبال جوانمردانه. آرزویم این است همه بازی‌های جمعه در فضایی جوانمردانه برگزار شود. بچه‌های ما و همه بازیکنانی که برای بقا یا قهرمانی می‌جنگند، تمام توان خود را در تمرین گذاشته‌اند به این امید که بازی‌های روز آخر جوانمردانه باشد.

و داوری‌های روز آخر؟

من آرزو می‌کنم داوری‌های فردا کم‌نقص باشد. در بسیاری از بازی‌های این فصل، داوری سر پرسپولیس را برید، اما من هیچ وقت به داوران توهین نکردم. آرزویم داوری‌های کم‌نقص برای فرداست.

آزادی در روز جمعه؟

فکر می‌کنم دو ساعت مانده به شروع بازی، ورزشگاه پر می‌شود. هواداران بامعرفتی داریم که مطمئنم ما را روز آخر تنها نمی‌گذارند.

به سرمربی پرسپولیسی ذوب آهن امیدوار هستید؟

جدا از پرسپولیسی بودن یحیی، معتقدم یحیی فردا برای حیثیت ورزشی خود مبارزه می‌کند. امیدوارم ذوب، فوتبالی در حد نام خود بازی کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر