jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۰۲۴ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

کارشناسان پزشکی قانونی پس از انجام آزمایش‌های سم شناسی نظر دادند که دختر جوان بر اثر مصرف موادمخدر فوت کرده ومرگ او جنایت نیست.

ساعت یک بامداد 21 بهمن سال گذشته ماموران کلانتری 151 در تماس مسئولان بیمارستان شهدای یافت‌آباد در جریان مرگ مشکوک دختر ‌جوانی قرارگرفتند. ماموران باحضور در بیمارستان و تحقیق از مسئولان آنجا متوجه شدند دختر 25 ساله‌ای در کوچه‌ای نزدیک به بیمارستان شهدای یافت‌آباد در حالی که لباس راحتی بر تن داشته و آثار ضرب و جرح روی بدنش بوده، توسط مردم به بیمارستان منتقل شده اما تلاش برای نجات او بی‌فایده بوده است.

موضوع مرگ مشکوک دختر جوان به محسن مدیرروستا، بازپرس قتل دادسرای امور جنایی تهران گزارش شد. تحقیقات درباره علت مرگ او ادامه داشت تا این‌که با گذشت چند ماه از این ماجرا، چند روز پیش کارشناسان پزشکی قانونی با اعلام نتایج آزمایش سم‌شناسی نظر دادند که دختر جوان به علت مصرف مواد مخدر صنعتی (ترامادول) و عوارض ناشی از آن جانش را از دست داده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر