jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۳۹۷۳ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

سردار دریادار دوم پاسدار محمد ناظری، فرمانده یگان تکاوری اباعبدالله(ع) فرمانده یگان تکاوری نیروی دریایی سپاه پاسداران بامداد دیروز در حین انجام مأموریت در منطقه نازعات به یاران شهیدش پیوست.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، بنابر اعلام روابط عمومی نیروی دریایی سپاه، دریادار دوم پاسدار ناظری از رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس و فرماندهان قدیمی و زبده نیروی دریایی سپاه بود که در یگان هوابرد و ناوگروه‌های اعزامی ندسا برای تأمین تردد کشتی‌ها و شناورها در خلیج عدن طی سال‌های اخیر، نیز خدمات ارزنده‌ای ایفا کرد. وی همچنین در تربیت و آموزش نیروهای تکاور نیروی دریایی سپاه نقش قابل توجهی داشت.

سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه دیروز در منزل شهید سردار محمد ناظری فرمانده یگان ویژه دریایی سپاه حضور یافت و گفت: بزرگ‌ترین ویژگی شهید ناظری این بود که در این سال‌ها از ابتدای انقلاب تاکنون هیچ تغییری در ایشان ایجاد نشد. وی افزود: او همیشه پرکار و در صحنه و هر جای انقلاب که نیاز بود مسئولیت سخت‌ترین کارها را به عهده می‌گرفت. ما جهاد مهمی را به یاد نداریم که شهید ناظری در آن شریک نبوده باشند.

فارس به نقل از دریادار علیرضا تنگسیری جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه نوشت: سردار ناظری به‌دلیل عارضه شیمیایی به شهادت رسید. پیکر مطهر سردار ناظری فرمانده یگان تکاوران دریایی سپاه صبح امروز در شهرک شهید محلاتی تشییع خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر