jamejamonline
استانها عمومی کد خبر: ۹۰۳۶۴۲   ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۸:۴۴

پنج مرد که پس از سرقت طلاهای دختر نوجوان، او را در مزرعه‌ای مورد آزار و اذیت قرار داده بودند، در عملیات پلیسی دستگیر شدند. پسر مورد علاقه این دختر وقتی با پنج متجاوز رو‌به‌رو شد، دختر 17 ساله را رها کرد و گریخت.

دختر نوجوان در دام 5 شیطان صفت/ نامزدش پا به فرار گذاشت!

به گزارش جام‌جم ، اوایل اردیبهشت امسال دختر 17 ساله‌ای به پلیس آگاهی شهرستان گنبد کاووس مراجعه کرد و در حالی که بشدت می‌گریست، برای دستگیری پنج جوان آزارگر کمک خواست.

وی درباره ماجرای تلخی که برایش رقم خورده بود، به پلیس گفت: مدتی بود که با جوانی دوست و به هم علاقه‌مند شده بودیم. ساعاتی پیش من و او برای تفریح به مزرعه‌ای در اطراف شهر رفته بودیم که پنج نفر که راکبان موتورسیکلت بودند، به ما حمله‌ور شدند. پسر مورد علاقه‌ام از ترس جانش مرا رها کرد و گریخت. متهمان که سه مرد افغان و دو مرد بومی شهرستان بودند، به من حمله کردند، کتکم زدند و پس از سرقت النگوهای طلایم، مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند. سارقان آزارگر متواری شدند و من بسختی توانستم خود را از مزرعه به شهر برسانم.

همزمان با شکایت دختر نوجوان، تحقیقات پلیس برای دستگیری متجاوزان آغاز شد. ماموران با چهره‌نگاری رایانه‌ای متهمان متوجه شدند، تصاویر سه مرد افغان شباهت بسیاری به اراذل و اوباش روستایی در نزدیکی محل حادثه دارد.

ماموران با به دست آمدن این اطلاعات وارد عمل شدند که مشخص شد، متهمان چند روزی است از روستا خارج شده‌اند و کسی از آنها خبری ندارد.

ماموران در قالب چند گروه عملیاتی در جستجوی این افراد بودند تا این که چند روز پیش مطلع شدند، سه متهم به خانه‌هایشان در روستا بازگشته‌اند که در عملیات جداگانه‌ای هر سه نفر دستگیر شدند.

سه متجاوز افغان با انتقال به پلیس آگاهی بازجویی شدند و گفتند با مشاهده شاکی در مزرعه وسوسه شدیم و پس از سرقت طلاها او را مورد آزار و اذیت قرار دادیم. با اعتراف متهمان، دو مرد بومی که با آنها در سرقت و آزار و اذیت دختر نوجوان همدست بودند، تحت تعقیب قرار گرفته و پس از دستگیری به جرایمشان اعتراف کردند.

پنج سارق آزارگر با اعتراف به جرایم سیاه خود و با قرار قانونی روانه زندان شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱۰
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مهدی
-
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۲
.....قابل توجه هم وطنانی كه در قضیه ستایش كاسه داغ تر از آش شده بودند و ما میگفتیم از افغانها هم بما رسیده انقدر بزرگش نكنید..
۰
۰
makan
-
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۲
خدا یا چقدر بدبختیم كه افغانی ها دارن توایران جولان می دن و به......................تجاوز میكنن.حالا اونای كه چند وقت پیش جلوی سفارت جمع شده بودن كجان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۱
۰
ایرانی
-
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۲
بازم افغانی = ستایش ها
۰
۰
نازیلا
-
۱۱:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۲
افغانی ها هر بلایی سر ایرانی ها میارن اشكالی نداره اشوب به پا نمیكنید ولی ایرانی ها یك دختر بچه رو كشتند جنجال كردید
۰
۰
نازیلا
-
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۲
تو كشور ما یك افغان ... به یك ایرانی تعرض میكنه حكمش باید اعدام باشه شما بیگانه پرستید
۱
۰
علی تهرانی
-
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۲
باسلام:ملاحظه بفرمائید كه افغانیها چه كارها كه نمیكنند.از امنیتی كه به انها داده شد سوءاستفاده كرده وبه نوامیس ایرانی تجاوز وتعدی میكنند.نمك را میخورند ونمكدان را میشكنند.
باید اعدام بشوند
۰
۰
امین
-
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۲
اینهمه جنایت این افغانی های متجاوز میكنند كسی صداش در نمیاد.حالا كه یه بار برعكس شده، صدای تمام دنیا دراومده. كسی هم نیست كه جلوی این افغانی های از خدا بی خبر رو بگیره.
۰
۰
makan
-
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۲
جام جم طرفدار افغانستانی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟كه نظرمو ثبت نمی كنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه اینقد افغانستان برات مهمه یه شعبه هم تو كابل راه اندازی كن
۰
۰
علی تهرانی
-
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۳
باسلام:واقعا اگر نظریات مردم رادر این قسمت منعكس نمیكنید بهتر است آنرا بردارید.
۰
۰
مهدی
-
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۸
هموطنان گرامی دیگر نگران نباشین متجاوزین محترم با پرداخت 120 میلیون آزاد شدند
۰
۰

یادداشت

بیشتر
رحلت عالم بلاد

رحلت عالم بلاد

دهه ۶۰ بود. واکسن فلج اطفال درست اثر نکرد. پاشنه‌های نوجوان روستایی به سختی به زمین می‌رسید.