jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۳۵۰۸ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

زن میانسال برای خلاصی از زخم زبان‌های فامیل، با کمک دوستش مدارک بیماری دامادسابقش را در تلگرام منتشر کرد.

به گزارش جام‌جم، هفته گذشته مرد مهندسی با حضور در پلیس فتای استان خراسان‌رضوی درباره انتشار مدارک پزشکی مربوط به بیماری‌اش در تلگرام شکایت کردو گفت: من به بیماری اچ پی وی مبتلا و تحت درمان بودم. نامزدم با اطلاع ازموضوع دو سال پیش از من جدا شد؛ با این حال با هم توافق کردیم وانمود کنیم به خاطر اختلاف از هم جدا شدیم. چند روز پیش متوجه شدم راز بیماری‌ام با انتشار مدارک پزشکی‌ام در تلگرام فاش شده است.

در ادامه تحقیقات، ماموران زن میانسالی را در این ارتباط شناسایی ودستگیر کردند.

متهم در اظهاراتش به پلیس گفت: مادر زن سابق شاکی او را برای این کار اجیر کرده است.

در ادامه مادرزن سابق شاکی دستگیر شد و در بازجویی گفت داماد سابقم، دخترم را در ازدواج فریب داد. او قبل از عقد درباره بیماری‌اش حرفی نزده و بعد از جدایی وانمود می‌کرد دخترم دچار مشکلاتی است. طی دو سال گذشته به خاطر این جدایی از اقوام و فامیل زخم زبان‌های بسیاری شنیدیم. دخترم دچار افسردگی شده بود. ما برای این که آبروی جوان مهندس حفظ شود، ماجرای بیماری اش را پنهان کردیم اما به ضررمان تمام شد.

وی اضافه کرد: سرانجام تصمیم گرفتم از او انتقام بگیرم. مدارکی را که سالم بودن دخترم و بیمار بودن داماد سابقم را نشان می‌داد، در اختیار دوستم قراردادم و او این مدارک را در تلگرام و گروه‌های تلگرامی که داماد سابقم، خانواده و اقوامش در آن عضو بودند، منتشر کرد.

سرهنگ جواد جهانشیری، رئیس پلیس فتای استان خراسان رضوی در این باره گفت: متهمان به مقام قضایی معرفی شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر