jamejamonline
فرهنگی کتاب و ادبیات کد خبر: ۹۰۳۴۰۹ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۷:۲۹

مدیر کمیته اجرایی و رفاهی نمایشگاه بین المللی کتاب گفت: فروش کتاب در این دوره از نمایشگاه با رقم 35 میلیارد تومان رکورد زد.

فروش کتاب در نمایشگاه کتاب رکورد زد

به گزارش جام جم آنلاین ، حسین صفری با بیان اینکه دیروز نمایشگاه کتاب فروش 8 میلیارد تومانی را در تاریخ بیست و نه ساله خود دید گفت: بالاترین رقم فروش در روزهای برگزاری نمایشگاه کتاب در دوره های پیشین 6 میلیارد تومان بوده است که دیروز رقم فروش کتاب رکوردی بی سابقه داشت.

وی با بیان اینکه تا امروز بیش از 716 هزار تراکنش انجام شده است گفت: ما تنها به میزان فروش از با بانک شهر دسترسی داریم و داد و ستدی را که از فروش کتاب به صورت دستی بین مردم و غرفه دار انجام می شود، نداریم اما با این حال تاکنون با رشد 10 درصدی فروش کتاب در نمایشگاه کتاب روبه‌رو بوده ایم.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر