jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۳۲۲۷ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

موسسه خیریه اسلامی اسلامیک ریلیف برای نشان‌دادن تصویر مثبت اسلام، پوسترهای بزرگی را که عبارت سبحان‌الله بر آن نوشته شده، روی اتوبوس‌های پنج شهر بزرگ انگلیس می‌چسباند.

به گزارش ایکنا به نقل از روزنامه ایندیپندنت، مسئولان موسسه اسلامیک ریلیف امیدوارند با این اقدام فضای منفی درباره مسائل مذهبی را تغییر دهند. صدها اتوبوس انگلیس به عنوان بخشی از تلاش بزرگ‌ترین مرکز خیریه اسلامی در لندن با هدف کمک به قربانیان جنگ داخلی سوریه، پوسترهایی تبلیغاتی را در مدح پروردگار حمل خواهند کرد. اعضای این موسسه امیدوارند پوسترهایی که بر آنها عبارت سبحان الله نوشته شده، ابعاد مثبت اسلام را معرفی کند. این اتوبوس‌ها در شهرهای لندن، بیرمنگام، منچستر، لستر و برادفورد تردد خواهند کرد که جمعیت بزرگی از مسلمانان را در خود جای داده‌اند. مسئولان موسسه اسلامیک ریلیف همچنین امیدوارند که این مساله مردم را به کمک‌های سخاوتمندانه در آستانه ماه مبارک رمضان در تاریخ 7 ژوئن (18خرداد) تشویق کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر