jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۹۰۲۹۱۴ ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۱:۰۰

دادستان عمومی و انقلاب لاهیجان خبر داد

شناسایی عامل اغفال دختران در فضای مجازی/ متهم دستگیر شد

دادستان عمومی وانقلاب لاهیجان از دستگیری مردی که در فضای مجازی اقدام به اغفال دختران می‌کرد، خبر داد.

شناسایی عامل اغفال دختران در فضای مجازی/ متهم دستگیر شد

به گزارش جام جم آنلاین ،«رضا رحمانی» در گفت‌وگو با میزان،از شناسایی عامل اغفال دختران در فضای مجازی خبر داد و گفت: فردی که در لاهیجان اقدام به اغفال و گول زدن دختران جوان می‌کرد دستگیر شد.

وی ادامه داد: متهم 29 سال سن دارد و در فضای مجازی از طریق منتسب کردن خود به خانواده‌های متمول و سرشناس اعتماد دختران را جلب و سعی در اغفال آنها می‌کرده است.

دادستان عمومی و انقلاب لاهیجان در پایان با تاکید بر ضرورت هوشیاری خانواده‌ها در این زمینه گفت: والدین با ارتباط مثبت و دوستانه بر رفتار فرزندان خود نظارت داشته باشند چرا که این امر نقش بسزایی در سلامت روانی و اجتماعی آنها دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر