jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۹۹۵۱۵   ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۵:۰۹

مهسا جاور که سهمیه المپیک 2016 ریو را در رویینگ کسب کرده بود پس از بازگشت و در فرودگاه پاداش نقدی خود را دریافت کرد.

بانوی المپیکی در فرودگاه پاداش خود را دریافت کرد

به گزارش جام جم ورزشی ، اعضای تیم ملی قایقرانی که در رقابتهای کره جنوبی توسط مهسا جاور موفق به کسب اولین سهمیه المپیکی خود و نهمین سهمیه بانوان ایران در بازیهای المپیک و چهل و سومین سهمیه کاروان ورزشی کشورمان در بازیهای 2016 شد صبح امروز در میان استقبال کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک ،مسئولان فدراسیون و خانواده قهرمانان وارد تهران شد.
رئیس کمیته ملی المپیک ضمن تبریک کسب سهمیه المپیکی توسط مهسا جاور و شکست رکورد حضور بانوان کشورمان با این سهمیه در تاریخ بازیهای المپیک خاطر نشان کرد:اگر چه انتظارات ما در رقابتهای قایقرانی برآورده نشد ولی ملی پوشان و قهرمانان تلاش خود را انجام دادند و جا دارد به آنها خسته نباشید چرا که شکست رکورد حضور بانوان در بازیهای المپیک شادی خوبی با خود بین مردم و جامعه ورزش بوجود آورد و ما به پاس قدر دانی و طبق قولی که داده بودیم به فرودگاه آمدیم تا پاداش المپیکی قهرمان ارزنده کشورمان را به وی اهدا کنیم.
هاشمی در خاتمه گفت:امیدواریم دیگر ورزشکاران کشورمان در رقابتهای پیش رو بتوانند تعداد سهمیه المپیکی کشورمان را افزایش داده و خانم مهسا جاور قهرمان قایقرانی کشورمان با برنامه ریزی و تمرین بتواند نماینده ای شایسته در بازیهای المپیک ریو باشد.
در پایان پاداش 100 میلیون ریالی مهسا جاور از سوی رئیس کمیته ملی المپیک به وی اهدا گردید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر