jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۹۷۲۵۶ ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۸:۱۱

وزیر آموزش‌وپرورش از ارائه درخواست به سازمان مدیریت به منظور استخدام در سال ۹۵ خبر داد.

فرآیند استخدام نیرو در آموزش‌وپرورش در سال ۹۵

به گزارش جام جم آنلاین، علی اصغر فانی در حاشیه مراسم سفیران سلامت دانش‌آموزی که در اردوگاه شهید باهنر تهران در حال برگزاری است، در جمع خبرنگاران اظهار داشت:‌ به منظور استخدام در آموزش‌وپرورش در سال 95 درخواست دریافت مجوز را به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور ارائه کرده‌ایم و این موضوع در مرحله تصویب و ابلاغ است.

وی با اشاره به ورود موضوع سلامت به کتاب درسی گفت:‌ امسال در برنامه درسی دوره متوسطه دوم کتاب‌های جدیدی را داریم که یکی از کتاب‌ها «انسان و محیط زیست» است.

وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش "آیا هر روز ورزش و نرمش انجام می‌دهید؟" عنوان کرد: بسیار کم فرصت ورزش کردن دارم و متأسفانه از صبح تا شب مشغول کار هستم، اما سه مرتبه در شبانه روز نرمش‌های خاصی انجام می‌دهم.

منبع: تسنیم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر