jamejamonline
فرهنگی عمومی کد خبر: ۸۹۷۱۷۸ ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۴:۰۲

نمایشگاه نقاشی «طوفان مرکب» با ارائه آثاری از هنرمند خود آموخته 6 اردیبهشت در گالری جهان برپا می‌شود.

نمایشگاهی از هنرمند خودآموخته در گالری جهان

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی فرهنگستان هنر، نمایشگاه نقاشی «طوفان مرکب» مجموعه آثاری از هوشنگ مجمع الصنایع است که در گالری جهان مرکز هنر پژوهی نقش جهان برگزار می‌شود.

این نمایشگاه شامل 50 اثر از این هنرمند خودآموخته نقاشی است که تنها با استفاده از قلم و مرکب تصاویری جالب خلق کرده که برای علاقه‌مندان به نمایش در می‌آید.

نمایشگاه «طوفان مرکب»، روز دوشنبه 6 اردیبهشت ماه، ساعت 16در مرکز هنرپژوهی نقش جهان افتتاح می‌شود. علاقه‌مندان برای شرکت در این نمایشگاه می‌توانند به نشانی خیابان ولی عصر (عج)، بالاتر از خیابان شهید بهشتی، ابتدای بوستان ساعی، شماره 2169 مراجعه کنند.

این نمایشگاه تا 20 اردیبهشت ماه، از شنبه تا چهارشنبه، ساعت 10 تا 17 میزبان نگاه گرم بازدیدکنندگان است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر