jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۹۷۱۴۳   ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۱:۳۴

امیر قلعه‌نویی در انتقادی معنادار از روابط عمومی فدراسیون فو‌تبا‌ل گفت که ممکن است به دلیل اظهاراتش علیه AFC، روابط عمومی فدراسیون فو‌تبا‌ل پرونده او را به کمیته‌ اخلاق بفرستد.

قلعه نویی: منتظرند تا پرونده من را به کمیته انضباطی بفرستند

به گزارش جام جم ورزشی ، امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم فو‌تبا‌ل تراکتورسازی ایران که در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر الهلال عربستان با انتقاد از کنفدراسیون فو‌تبا‌ل آسیا اعلام کرده بود که ایران کشور امنی است و AFC نباید بازی نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا را در کشور ثالثی برگزار می‌کرد، امروز در گفت‌و‌گویی رادیویی در طعنه‌ای معنادار به فدراسیون فو‌تبا‌ل گفت: بازی الهلال یک بازی حیثیتی است. این موضوع را در نشست خبری مطرح کرده‌ام، ولی ممکن است امیرحسین حسینی مدیر روابط عمومی فدراسیون فو‌تبا‌ل به خاطر اظهاراتم علیه AFC پرونده ما را به کمیته‌ اخلاق بفرستد. او منتظر است تا من را به کمیته‌ اخلاق بفرستد.

سرمربی تیم فو‌تبا‌ل تراکتورسازی افزود: از کمیته‌ اخلاق دل پری ندارم. آنها افراد خوبی هستند، از فردی مثل حسینی مدیر روابط عمومی فدراسیون فو‌تبا‌ل دل پری دارم که این بازی‌ها را راه می‌اندازد.

این اظهارت قلعه‌نویی درباره احتمال ارسال پرونده‌اش به کمیته‌ اخلاق فدراسیون فو‌تبا‌ل در حالی مطرح می‌شود که همواره در مجامع خبری، استراتژی مسوولان فدراسیون در مناقشه فو‌تبا‌لی ایران و عربستان سعودی مورد انتقاد کارشناسان بوده است، چرا که AFC همراستا با نظر عربستانی‌ها دیدار‌های نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا را در کشور ثالثی انداخت و دلیل این مهم را نیز عدم امنیت در ایران اعلام کرد.

امیر قلعه‌نویی همچنین در گفت‌و‌گوی رادیویی‌اش بار دیگر تاکید کرد که ایران جزو امن‌ترین کشورهای دنیاست و این رفتار کنفدراسیون فو‌تبا‌ل آسیا با فو‌تبا‌ل ایران درست نیست.

او با اشاره به مشکلاتی که در این مسیر برای تیم‌های ایرانی ایجاد شده است، گفت: شعار فیفا "جدایی فو‌تبا‌ل از سیاست است" اما متاسفانه در آسیا این اتفاق رخ داد و هیچ کس هم اعتراضی نکرد.

قلعه‌نویی همچنین درباره مشکلات تیمش برای سفر به قطر نکاتی را مطرح کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها