jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۹۷۱۰۹ ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۸:۴۴

تیم ذوب آهن برای اینکه به تیمی 700 امتیازی در تاریخ لیگ برتر تبدیل شود به چهار امتیاز دیگر نیاز دارد.

اصفهانی ها برای 700 تایی شدن 4 امتیاز دیگر می خواهند

به گزارش جام جم ورزشی ، ذوب آهنی ها که در 4 بازی اخیر خود در رقابت های لیگ برتر صاحب 2 امتیاز شده است ،بر این اساس از رتبه سوم تا رتبه ششم در جدول رده بندی مسابقات فوتبال لیگ برتر سقوط کرده وبه احتمال بسیار دیگر ادعا یی به جز ادعای ریاضی برای قهرمانی در مسابقات فوتبال لیگ برتر ندارد.

ذوب آهن با کسب 4 امتیاز در 4 بازی آینده مسابقات فوتبال لیگ برتر بعد از استقلال،سپاهان وپرسپولیس چهارمین تیمی خواهد بود که از این مرز امتیاز خواهد گذشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر